De nieuwe CV is aangelegd!

Aanleg centrale verwarming clubhuis Impeesa

Dankzij een succesvolle sponsorwervingsactie hebben we genoeg geld ingezameld om te beginnen met de herstelwerkzaamheden/renovatie van ons clubhuis. Dankzij de donatie van het Emmapleinfoundation en Stichting Boschuysen zijn we gestart met het aanleggen van een centrale verwarming. Dit betekent voor Impeesa:

  • Geen vorst meer in het clubhuis
  • Geen gepruts meer met het afsluiten van het water in de winter
  • Weg met de (onveilige) gaskachels
  • Warm water uit de kraan
  • Beter klimaat voor het drogen van het rondhout in de winter
  • Minder kans op vocht en dus schimmelvorming

Kortom: een noodzakelijke verbetering! Ben jij ook zo benieuwd hoe het eruit ziet? Hieronder zie je een paar foto’s van het meerminnen lokaal om een indruk te┬ákrijgen. Wil je de CV in het hele clubhuis zien? Kom dan eens langs!

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *