Impeesa zoekt leiding!

Impeesa zoekt leiding!

Impeesa is een zeeverkennersgroep uit Groningen voor meiden die graag willen zeilen en avontuurlijk & actief zijn.

Impeesa is op zoek naar toffe chicks vanaf 18 jaar die onze leidingteams willen komen versterken!

De voordelen voor jou:

Bij Impeesa kun je leren zeilen en mooie zeilavonturen beleven op het Paterswoldsemeer (15 minuten fietsen van de stad!). Ook ontwikkel je capaciteiten die een goede aanvulling zijn op je CV. Denk aan leiding geven, samenwerken en ervaring opdoen in het begeleiden van kinderen en jongeren. Je haalt vrijwel gratis CWO (zeil) diploma’s en kunt in je vrije tijd lekker zeilen. De leidingteams zijn onderdeel van een toffe groep meiden (de Cupido) die samen zeilt, activiteiten onderneemt en wel houdt van een biertje.  Je komt in contact met andere (studenten)groepen en je sluit vriendschappen voor het leven. Kortom: leiding zijn bij Impeesa is een enorme verrijking van je (studenten)leven in Groningen!

Wat doe je als leiding?

Als leiding bezorg je meiden tussen de 7 en 17 jaar wekelijks de tijd van hun leven! Je geeft leiding aan de Meerminnen (welpen – 7 tot 11 jaar) of de Zeemeeuwen (verkenners – 11 tot 17 jaar). Zij hebben iedere zaterdag opkomst. Kijk voor meer informatie op de pagina van de Meerminnen of Zeemeeuwen. Je verzint met de rest van je leidingteam leuke zeilspelen en andere activiteiten voor de opkomsten op zaterdag. Je zorgt voor de begeleiding tijdens de opkomst en indien mogelijk geef je zeilles. Ook organiseer je een aantal keer per jaar een (zeil)kamp.

Dus wil je:

  • leren zeilen en je CWO diploma halen?
  • vriendschappen opdoen voor het leven?
  • leidinggevende capaciteiten ontwikkelen?
  • je CV opbouwen en aanvullen?
  • zeilen in je vrije tijd op 15 minuten fietsen van de stad?

En vind jij het leuk om met kinderen te werken en vrijwilligerswerk te doen?

Stuur dan een mail naar impeesagroningen@gmail.com!